Hedefimiz hep ileri... başarı... gelecek...

"Bilişim teknolojileri ve proje danışmanlığı konularında faaliyet gösteren Febrics, mevcut bilişim firmaları arasında yeni bir soluk, yenir bir enerji ile yerini almıştır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, Kurum ve kuruluşların bilişim sektörüne farklı bir pencereden bakmasını sağlamaktadır. Alanlarında uzmanlaşmış kendini sürekli olarak geliştiren, yeni teknolojileri takip ederek müşterilerin tüm teknolojik ihtiyaçlarını gideren personelleri ile sektörde öncü olmayı amaçlayan bir çalışma anlayışına sahiptir. Kurumsal olarak sürekli büyümeyi hedefleyen firmamız yeni ve özgün teknolojilere öncülük etmeyi amaçlamaktadır."


BİZ KİMİZ

"Bilişim teknolojileri sektöründe donanım ve yazılım konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan Febrics Bilişim genç ve dinamik yapısı içerisinde müşteri isteklerini eksiksiz algılayarak, gelişen teknolojileri doğrultusunda çözümler üretmektir. Müşterilerin isteklerinin yanısıra, yeni fikir ve projeler üreten teknik personellerimiz ile mevcut entegratör firmalardan bir adım öne çıkmaktadır.

Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yeni teknolojileri sürekli takip ederken, müşterilerin beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek maliyetli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapı ile sektörün önce gelen kuruluşları arasında yer almak, mevcut entegrasyon projelerine yeni bir bakış açısı ve yeni bir vizyon katmak amacındayız."Geçmİşten Bugüne