Köklerimiz yenilik. farklılık. tecrübe.

"Kurulduğu günden bu yana pazardaki istikrarlı büyümesini sürdüren ve gerek dünyadaki gerek Türkiye’deki yenilikleri takip etmektedir. Bu gelişmelere bağlı olarak dinamik yapısını sürekli güncellemektedir. Kurucularının sektörel tecrübelerinin gücü ve birikimi, müşteri memnuniyetini ön planda tutma ilkesi ile bu istikrarlı büyümenin anahtarını oluşturmaktadır. Febrics Bilişim Ltd.Şti., müşterilerine, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, güvenlik, network çözümlerinden servis ve bakım hizmetlerine varan geniş bir yelpazede hizmet veren bir sistem entegratörüdür. Güvenilir, yenilikçi, kaliteli, hızlı ve katma değerli çözümler sunmak prensibini benimsemiştir. Global pazarda önemli iş ortakları ile birçok projeye imza atmaktadır."


Personelimize değer veriyoruz...

Çalışanlarımız en önemli degerlerimizdir. İlk tercihleri olabilmek için asıl yatırımlarımızı çalışanlarımıza yapıyoruz.

Dürüstlükten taviz vermiyoruz...

Dürüstlük ve iş ortaklığı ilkelerine uygun olarak çalışmalarımızı çok ileriye taşıma eğilimindeyiz.

Tecrübelerimizi paylaşıyoruz...

Bünyesinde uluslararası sertifikalara sahip, deneyimli mühendis ve teknisyen bulunduran bir ekibe sahibiz.

Doğru çözümler üretiyoruz...

Güvenilir, yenilikçi, kaliteli, hızlı ve de katma değerli çözümler sunmak prensibini benimsemiştir.

Müşterilerimizi anlıyoruz...

Kendi meslektaşları ile bilgi paylaşımında bulunmak ve alanlarındaki gelişmeler ve değişiklikler ile uyumlu çözümler geliştirmek için sizleri detaylarıyla dinliyoruz.

Memnuniyete önem veriyoruz...

Febrics olarak sürdürülebilir bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ve bağlılığı ile sağlanabileceğine inanırız.

0
0
0
0

Neler Yapıyoruz

Deneyimli kadrosuyla Febrics, sektörde yer alan geniş yelpazedeki her türlü projeyi, donanım (sunucu, storage, network, bütünleşik sistemler vb.), yazılım (sanallaştırma, ERP yazılımlarının entegrasyonu, masaüstü sanallaştırma, thinclient vb.) ile birlikte veri güvenliği çözümleri sunarak anahtar teslim projeler gerçekleştirebilecek kapasite ve kabiliyete sahiptir.
Hız
100%


Güven
100%
Memnuniyet
100%

Son Tivitler

Bize Ulaşın

  • Adres: Bahçekapı Mahallesi, Sanayi Bulvari, Officium Şaşmaz No:22/1, PK. 06797 Etimesgut | ANKARA

  • Tel: +90 (312) 278 1619

  • Faks: +90 (312) 278 1620

  • Email: info@febrics.com

Takip Edin